Rol-Spec czyli nasiona warzyw dla profesjonalistów❗

Rol-Spec czyli nasiona warzyw dla profesjonalistów❗

ROL-SPEC jest rodzinną firmą doradczo-usługową, która od 1997 roku przyczynia się do rozwoju polskiego ogrodnictwa, zarówno pod osłonami, jak i w uprawach warzyw gruntowych. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terytorium Polski trzech firm nasiennych: CORA SEEDS, NONGWOO BIO oraz NOVISEM.

Holenderska NOVISEM

Kliknij i zobacz katalog

Hodowla Novisem koncentruje się w szczególności na niszowych gatunkach warzyw. Takich jak seler korzeniowy, por, pietruszka korzeniowa, a także warzywa liściowe oraz zioła. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem NOVISEM na terytorium Polski. W ciągu ostatnich lat działalności poprzez bogatą ofertę nasion dla profesjonalistów firma ROL-SPEC wyraźnie zaznaczyła swoją obecność na polskim rynku warzyw gruntowych. Wyrazem profesjonalizmu i zaufania jest współpraca z największymi producentami rozsad warzyw gruntowych w kraju i za granicą. Od tego roku po wielu latach selekcji i hodowli do sprzedaży komercyjnej wchodzą mieszańcowe odmiany pora. Wyniki pracy hodowców mogą Państwo zaobserwować na naszym kanale Youtube.
Włoska Cora Seeds

Kliknij i zobacz katalog

Dopełnieniem szerokiej oferty nasiennej jest wyłączna dystrybucja na terytorium Polski nasion włoskiej firmy CORA SEEDS. W portfolio firmy znalazły się uznane w całej Europie odmiany pomidora gruntowego i cebuli oraz wielu innych gatunków warzyw gruntowych z przeznaczeniem na świeży rynek, jak i do przetwórstwa. W naszej ofercie posiadamy najwcześniejszą odmianę pomidora gruntowego przystosowaną do zbioru kombajnowego – Albarossa. Stanowimy dużą część rynku w cebuli zimującej. W asortymencie cebul wiosennych mamy bardzo szeroki asortyment, a odmiana Ambrador powoli rewolucjonizuje rynek przetwórczy.Koreańska firma nasienna NONGWOO BIO

Oferta nasienna naszej firmy od początku opierała się na współpracy z uznanymi na świecie firmami hodowlanymi. Koreańska firma nasienna NONGWOO BIO jako pierwsza postawiła na ROL-SPEC powierzając nam misje dystrybucji nasion na terytorium Polski. NONGWOO BIO początki swojej działalności datuje na rok 1967, od tego czasu poprzez nieustanny rozwój mocno zaznaczyła swoją pozycję na rynku nasiennym stając się hodowcą o globalnym zasięgu. W Polsce szczególnym uznaniem cieszy się oferta kapust, ogórka gruntowego oraz pomidora szklarniowego.


Dystrybucja nasion od Rol-Spec

Wyłączna dystrybucja trzech uznanych światowych marek nasiennych daje nam nieograniczone możliwości dla zaspokojenia potrzeb plantatorów we wszystkich segmentach upraw ogrodniczych. Firma ROL-SPEC nie posiada sieci detalicznej, a nasze produkty są dystrybuowane przez uznane hurtownie nasienne oraz niezależne sklepy specjalizujące się w sprzedaży nasion oraz produktów z przeznaczeniem dla branży ogrodniczej. Dzisiaj ROL-SPEC jest rozpoznawalną marką w polskim ogrodnictwie, a przede wszystkim w nowoczesnej i intensywnej produkcji warzyw dostarczając klientom nasiona najwyższej jakości.

Oferta nasienna w formie filmów na Youtube i Facebook

Od 15 kwietnia 2020 jesteśmy na portalu Youtube. Kanał Rol-Spec ma na celu relacjonowanie zabiegów uprawowych dotyczących naszych produktów od siewu aż po zbiór. Będąc blisko naszych klientów chcemy wraz z nimi uczestniczyć w walce o jak największy plon. Zachęcamy Państwa do subskrybowania naszego kanału, można to zrobić klikając TUTAJ.

Na portalu Facebook udostępniamy filmy, jak i fotorelacje z wizyt na polach u naszych klientów. Zapraszamy do polubienia naszej strony klikając TUTAJ.

Marcin Wieczyński

730640400