Cebula z włoską energią - AMBRADOR F1

Cebula z włoską energią - AMBRADOR F1

CORA SEEDS to włoska firma nasienna specjalizująca się w hodowli, produkcji i sprzedaży nasion warzyw na rynek profesjonalny. Firma została założona w 2006 roku i szybko zdobyła pozycję w kraju i za granicą w zakresie produkcji głównych gatunków warzywniczych. Odmiany cebuli od włoskiego producenta rewolucjonizują rynek. Dlaczego?

Jakość po włosku!

Celem firmy jest kreowanie odmian mieszańcowych cebuli o atrakcyjniejszym wyglądzie, lepszej łusce, lepszych odpornościach na choroby i silnym systemie korzeniowym. Odmiany we włoskim stylu radzą sobie świetnie w warunkach stresowych, bardzo mocny system korzeniowy pozwala na wprowadzanie tych odmian na słabsze stanowiska oraz te bez możliwości nawadniania. Na polach wyróżniają się intensywnie zielonym szczypiorem do samego końca okresu wegetacyjnego. Rezultatem jest większy plon cebul w dużym rozmiarze. Zdjęcie poniżej obrazuje porównanie odmiany Ambrador (po prawej) do standardu w typie rijnsburger (po lewej). Fotografia została wykonana pod koniec sierpnia w rejonie Kujaw.


Dlaczego Ambrador to nowy standard na polskim rynku? 


Mocna łuska czyli długie przechowanie

Odmiana Ambrador cechuję się 4 warstwową łuską która pozwala na przechowanie surowca nawet do marca. Odmiana stanowi idealne rozwiązanie dla obieralni. Duży plon, dużych cebul, plus o wiele większe możliwości przechowalnicze niż odmiany w typie hiszpańskim rewolucjonizują rynek. Dni cebuli we Włoszech

Cora Seeds co dwa lata organizuję międzynarodowe Dni cebuli. Wydarzenie realizowane jest z rozmachem dostarczając partnerom i producentom dostęp do wiedzy w zakresie produkcji, najnowszych technologii oraz rynkowych trendów.


Najwyższa jakość nasion

Nasiona cebuli są dostępne w kilku w różnych kalibracjach. Mamy również nasiona podkiełkowane (pod zamówienie)

Precyzyjne: Kaliber 2.00 - 2.75.

Precyzyjne PLUS: Kaliber powyżej 2.75. Nasiona najwyższej jakości o ekstremalnym wyrównaniu

CORASPEED® to nowa technologia uszlachetniania nasion. Technologia zapewnia szybsze wschody oraz większe wyrównanie roślin. Rośliny lepiej radzą sobie ze stresami abiotycznymi na początku wegetacji. Finalnie dzięki technologii CORASPEED® można osiągnąć wyższy plon I przyspieszyć zbiór.

ZOBACZ KATALOG. Kliknij TUTAJ.

Masz pytania? Zadzwoń 730640400